Rowery i usługi dla firm

Usługi:

Nasza firma oferuje szeroki wachlarz usługi dla firm, które chcą włączyć rowery do swojej działalności biznesowej lub oferować je jako benefit pracowniczy. Oferujemy kompleksowe indywidualnie przygotowane rozwiązania:

  • serwisowanie flot rowerowych, zapewniając ich sprawność i bezpieczeństwo.
  • serwisowanie rowerów pracowników (również u Klienta w siedzibie firmy)
  • organizowanie rowerowych eventów – podczas których uczestnicy mają szansę skorzystać z wielu rowerowych atrakcji między innymi mobilnego serwisu rowerowego, doradztwa indywidualnego w zakresie obsługi i eksploatacji rowerów, wykładów i prelekcji na różne tematy związane z rowerami. Uczestnicy mogą również doświadczyć jazdy na unikatowych rowerach, takich jak jednokołowce, tandemy, czy rowery przeciw skrętne, co zapewnia niezapomniane wrażenia i nowe doświadczenia. Udział w naszych eventach umożliwia odkrycie świata rowerów z innej, zupełnie nowej perspektywy.
  • wynajem wyścigowego toru samochodowego napędzanego rowerami ! Jest to unikalna atrakcja, która może uświetnić Twój event, targi lub inną uroczystość (www.rowery-biurowe.pl)
  • organizowanie rowerowych wyjazdów z kompleksową obsługą.

Nasze rozwiązania to świetna opcja dla firm, które chcą promować zdrowy i ekologiczny styl życia wśród swoich pracowników, jednocześnie dbając o wysoką jakość i niezawodność rowerów w ich posiadaniu.

Budowa rowerów na indywidualne zamówienie:

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę indywidualnie projektowanych rowerów dla firm i instytucji.

  • Budujemy rowery z pełnym brandingiem, dopasowanym kolorystycznie do identyfikacji wizualnej firmy, które są doskonałym narzędziem reklamowym,
  • Budujemy rowery jako nagrody w konkursach, które są nie tylko spersonalizowane, ale także wizualnie związane z marką zamawiającego.
  • Budujemy rowery dla wypożyczalni: od małych serii np. dla niewielkiej agroturystyki (5-10 sztuk), po duże serie dla miejskich operatorów wypożyczalni, hoteli itp. (20-100 sztuk).
  • Budujemy rowery biurowe: specjalne stacjonarne rowery przeznaczone do użytku w biurach, firmach oraz szkołach, które przetwarzają energię mechaniczną na energię elektryczną, którą można wykorzystać np. do ładowania urządzeń mobilnych www.rowery-biurowe.pl
  • Budujemy oraz wynajmujemy rowery evetowe: wyścigowe tory samochodowe napędzane rowerami ! – zasada działania: im szybciej pedałujemy tym szybciej jedzie samochodzik przyporządkowany do naszego roweru. Tor wyposażony jest w pomiar czasu przejazdu każdego z graczy (najlepsze okrążenie, zwycięzca wyścigu) co czyni go ciekawą atrakcją na Twój rowerowy Event.

Budujemy rowery dla instytucji oświatowych i organizacji pozarządowych, które są dostosowane do ich specyficznych wymagań, wspierając ich misję i działalność.